Karadeniz’in İncisi Ünye’de bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitemizi yükseltmek, üretmek ve geçimimizi sağlamak amacıyla işletmeye başlamış olduğumuz Çınarsuyu kamp, mesire alanı ve plaj severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Yapılan her şeyi doğanın özüne sadık kalarak, doğaya ve hayvanlara saygılı bir biçimde planlıyoruz.

Ünye Çınarsuyu Kamp Alanı bitki örtüsü çoğunlukta Çam ağaçlarından oluşmaktadır. Kampımızda 6 adet farklı büyüklüklerde Çadır Ev, 3 adet Asma çadır ayrıca karavanı ve çadırıyla gelen kampçılar için kamp alanı bulunmaktadır.

Ünye Çınarsuyu Karadeniz’in tertemiz kristal berraklığındaki suları sizi denize çağırır. Kamp Alanımız Ahşap malzemeden estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ünye Çınarsuyu Orman ve deniz manzarası eşliğinde yemeğin tadını çıkarıp sonrasında çardaklarda sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tavla, dama, satranç, jenga, dart, mini langırt gibi oyunlarla zamanı eğlenceye dönüştürebilir, ya da dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internet yararlanarak sosyal medya ve gündemi takip edebilirsiniz.

Ünye Çınarsuyu Mesire ve Kamp Alanın da mutfakta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri veya bölgenin özenle seçilmiş doğal ve taze ürünlerini kullanıyoruz.

Kendinize zaman ayırıp Ünye Çınarsuyu Kamp ve Mesire alanına gelerek şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp Doğada olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz, bunun için biz Ünye Çınarsuyunda ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Yorumlar

Ailenizle kalabileceğiniz güzel bir ortam Ortak mutfak buzdolabı imkanı var yemek yapıp bulaşık yikayabiliyorsunuz. Sıcak soğuk duş imkanı sunuyor size.sayi olarak yetersiz ancak temizlik yapılıp dezenfekte ediliyor çalışanlar tarafından Aracınızı çadır yanına kadar cekebiliyorsunuz.uclu prizler le elektrik çekiyorlar kampinizin yanına.piknik tüpü mangal semaver yakmak serbest. Kisi basi ücret ödüyor sunuz 40 TL cocuklar dan ücret alinmiyÖr. Kumsalı denizi temiz ancak bolca deniz anası var deniz den zevk alamadık adım atar atmaz birsuru görüyor sunuz giresiniz kaçıyor.
hanife aytaçoğlugeçen hafta içinde
Güzel bir mekan değerini bilin evinizde nasılsanız öyle yaşayın? Temiz bir yer aramayın temiz tutarsanız heryer temiz olur ilgi ve davranışları güzel.bu kadar insanla uğraşmak kolay bir şey değil?
Serdar Hatıpoglugeçen hafta içinde
mükemmel bi yerdi. çok profesyonel değil ama soğuk ve sıcak dus imkanları gibi her türlü asgari seçenek mevcut. işletmecisi ilgili. çamaşır makinesi bile var. tek sorun biraz derme çatma bi yer olması.
Ahmet Karadenizbir hafta önce
Herşey çok güzeldi. Denizi, çamlık alanı, çalışanları. Bu güzel deneyim ve çalışanların samimiligi için teşekkürler.
Ecem Melek Bıyıkbir hafta önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Plaj:Var
  • Buzdolabı:Var
  • Çocuk Parkı:Var
  • Mangal & Ateş:Var
  • Internet:Var
  • Restoran:Var
Tümünü göster
  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

Claim This Listing