Sümer Restorant 1984 yılında Trabzon’un eşsiz güzellikler diyarı, doyumsuz manzara ve tarihi güzellikler içerisinde, doğayla baş başa bir ortamda kurulmuştur.

Tüm dünyaca tanınan Sümela Manastırı, Kuştul ve Vazelon Manastırlarının bulunduğumuz yörede yer almaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız, doğanın sunduğu kamp olanaklarını da bünyesine katarak yörede çok önemli bir açığı kapatmaktadır.

Sahamız içerisinde yer alan alabalık üretim tesisi, taze alabalığın doğal lezzetini soframıza getirmektedir. Geçmişten beri yöremizin bilinen tüm yemeklerini menümüzde bulunduruyoruz. Yemeklerimizi tadanların büyük beğeni ifade eden iltifatkar sözleri bizi haklı olarak gururlandırmaktadır. Her sene şehir ve yurt dışından gelen konuklarımızı tekrar tekrar ağırlamak bize övünç kaynağı olmaktadır.

Camping

Doğanın esirgemeden sunduğu eşsiz güzelliklerin nefes nefese yaşandığı bir vadide, konaklama olanaklarını doğal ortamda kamp yaparak yaşayabilirsiniz. Sümer Restorant çevresinde yer alan açık alanlarımız kamp yapmaya, çadır kurmaya son derece elverişlidir. Ağaçlık alanda rüzgarın yaprakları hafifçe sallayıp hışırtıları senfonilere dönüştürdüğü bir ortamda geceleri çok rahat geçirebilirsiniz. Derenin hemen kenarında yer alan Sümer Restorant su sesini size doya doya yaşatacaktır. Kamp alanında kurduğunuz çadırınıza elektrik bağlantısı yapabilirsiniz. Duş ve tuvaletlerimiz sağlıklı ve devamlı bakımlıdır. Günün her saatini değerlendirebilirsiniz. Hemen yanı başımızdaki Sümela Milli Parkında gezintiye çıkabilir, tarih ve doğa ile baş başa saatler geçirebilirsiniz. Tüm mevsimlerde ayrı ayrı güzellikler sunan yöremiz sizleri her mevsim ağırlayabilmektedir.

Sümer Restorant tüm kamp süresince dilerseniz sorunsuz ve kesintisiz hizmetinize eksiksiz sunacaktır.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing