Kamp
  • Kampingler
Nerede

Sümelas Camping, Trabzon ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Maçka bölgesinin Coşandere kentine uzun zamandır hizmet vermektedir. Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Coşandere kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabilirsiniz. Kamp alanı doğaya hiç zarar verilmeden yapılmış. Arazide boş olan yere direkt olarak kurulmuş ve eğer kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Kampta çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Hemen hemen 250 metre uzaklığında bir nehir bulunuyor. Nehrin şırıl şırıl seslerini de duyabilirsiniz. Tertemiz havaya sahip olan Trabzon ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Sümelas Camping sizi çağırıyor.

Yorumlar

Karadeniz turumuzda en beğendiğim kamp alanlarından biri. Çadır başı 20 TL ödedik, fiyatı çok uygun. İlgilenen kişinin ismini unuttum, orta yaş üstü bir beydi. İlgisi çok iyiydi, elektrik lazım oldu ve bize uzun bir uzatma kablosu getirdi. Doğasına yeşilliğine yapacak yorumum yok, muhteşem bir yer... Bir adet oda gibi bir yer var dışarıda ve içerisinde hem WC hemde duş var. Kalabalık zamana denk gelirseniz bu belki sıkıntı olur, onun dışında sıkıntı yaşayacağınız bir durum olacağını sanmıyorum. Yağmur yağmasa bile sabahları çadır ıslak oluyor 🙂 Yanında bir akarsu var ve sürekli sesi geliyor... Akşamları soğuk olabilir, tedbirli gidin. Yolları ise bakımsız toprak yol... Belli bir yere kadar asfalttan gitseniz de sonradan toprak yola bağlanıyorsunuz ve gerçekten berbat yolları var... Araç gider ama mutlaka dikkatli gidin, mayın tarlası gibi her yer çukur belli bir yere kadar. Herhangi bir arazi aracı vs gerekmez, normal binek aracınızla gidebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken çukurlar.
Orhan Tekten5 ay önce
İki dere arasında tatlı bir mekan. Sahipleri Çok ilgili ve yardımsever. Eksikler: sadece bir tane duş ve tuvalet var aynı odadalar. Kamp alanının yakınında alışveriş yapacak bir yer yok. Fiyatı ucuz iki küçük çadıra 1 gece için 85 TL ödedik normalde çadır başı gecelik 50 tl Nice place in between 2 creeks. Owners are very lovely. Price is cheap Cons: there are no markets near by. They have only one toilet and shower they are At the same room. We paid 85 TL for 2 small tents. Usual price is 50 to per tent per night
kamil urgun6 ay önce
Çok güzel huzur verici bir yerdi
Yeliz YILMAZbir ay önce
Çok güzel ve huzur bi yer işletme sahipleri çok sıcakkanlı fiyatlar uygun çadır için ayrılan alan çok iyi tavsiy e ederim
knk2478 .6 ay önce
Süper muhabbet super samimiyet ve ilgi alaka 10 numara insanlarla para için değil samimi duygularla ilgi alaka var herkese tavsiye ederim .
Songul Özturk6 ay önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

    Claim This Listing