Sümelas Camping, Trabzon ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Maçka bölgesinin Coşandere kentine uzun zamandır hizmet vermektedir. Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Coşandere kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabilirsiniz. Kamp alanı doğaya hiç zarar verilmeden yapılmış. Arazide boş olan yere direkt olarak kurulmuş ve eğer kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Kampta çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Hemen hemen 250 metre uzaklığında bir nehir bulunuyor. Nehrin şırıl şırıl seslerini de duyabilirsiniz. Tertemiz havaya sahip olan Trabzon ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Sümelas Camping sizi çağırıyor.

Yorumlar

Elektrik şarj için kullandırılııyor telefon çekiyor, tüp kullandık ama ateş yakanlar vardı. Aracı yakına park edebildik. Bence güvenli iyi bir alternatif Sürmenede kamp yeri bulamadık buraya geldik. aile 50 TL alıyorlar Sümela Manastırına yakın @kamptayken instagram youtube kanalı takip edebilirsiniz.
Volkan Turhanbir hafta önce
Yaz olmasına rağmen oldukça serindi.iki battaniye şart ya da iyice kalın gitmeniz gerekiyor.tesisin sahibinden yakınanlar var.valla hiç isim düşmedi ona.ortamdan da gayet memnun kaldım.gecelik ucreti 50 tl.burada aynı zamanda alabalık tesisi de var.ogle ve akşam yemeği için güzel.ikinci günden sonra sikilabilirsiniz
gurkan soylugeçen hafta içinde
Doğanın ortasında iki tarafından şırıl şırıl derenin aktığı kuş sesleriyle ruhunuzu mest eden bu kampta muhteşem dört gün geçirdik.aksamlari ateşin başında çay içip sohbet etmek de cabası..kısaca bir kamp yerinde aranan hemen herşey mevcut.guzel yürekli Ayşe hanım ve ailesine herşey için teşekkürler..
Arzu Gür2 hafta önce
Trabzon- Maçka’nın vazgeçilmez kamp yeri Sümelas Camping! Doğayla iç içe olan, çok tatlı bir aile işletmesi. Ailece rahat ettiğimiz, temiz, kendimizi huzurlu ve güvenli hissettiren nadir yerlerden biri oldu.Karadeniz turumuzda 2 gün mola verdikten sonra Rize’ye devam ettik.Dönerken tekrar kaldığımız, “Maçka’daki evimiz :)“ diyebileceğimiz bir duraktı adeta. Çoşan derenin sesiyle uyuyup, kuşların ötüşüyle uyandık. Bu güzel ortamı bırakıp dönmek çok zor oldu gerçekten... Güler yüzlerini, samimiyetlerini, yardımlarını hiç eksik etmeyen, geciktiğimizde bizi merak edip arayan Ayşe Abla ve ailesine her şey için çok teşekkür ediyoruz.Tekrar görüşmek ümidiyle...
Beste Gur3 hafta önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

    Claim This Listing