Güneşin mükemmel battığı, Saros’un en güzel kumsallarından birine sahip tesisimiz, ağaçlık 8.500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Tesiste karavan parkı, ve beach club üniteleri mevcuttur.

Karavan Parkı

Pırıl pırıl bir deniz ve kumsalın hemen arkasında, aynı anda 30 karavana,elektrik, su, sıcak su, banyo, çamaşır makinesi ve kimyasal-gri su atık alma servisi verilmektedir. Keşan-Gelibolu bölünmüş yolundan sadece 100 metre içeride olan tesisimizde ister günübirlik ister uzun süre konaklayabilirsiniz. Kişi sayısı kısıtlaması yoktur. Elektrik-su konaklama bedelinin içindedir.

Karavan misafirlerimizin sahilde kendi katlanır şezlonglarını kullanmalarını tercih ediyoruz., ancak tesisin şezlonglarının kullanmak istenmesi halinde, şezlong başına belirli bir ücret talep edilmektedir.

Tesisimizde sadece kendi karavanınızda konaklama yapmanız mümkündür. Boş karavan kiralama hizmetimiz veya başka bir konaklama imkanı bulunmamaktadır.

Tesisimizde 6 çadır alabilecek küçük bir çadır alanı mevcuttur. Boyutları en fazla 150×200 cm ve yüksekliği en fazla 120 cm olan çift kişilik şeyyah çadırları, 1 veya en fazla 2 gece konaklama için bu alana kabul edilmektedir. Bunlar için sıcak su duş, tuvalet ve elektrik dahil gecelik ücret 60 TL’dir. Büyük aile çadırları için alanımız müsait değildir, kesinlikle kabul edilmemektedir!!!

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing