Mavi ve yeşilin buluştuğu bir noktada, deniz manzarası eşliğinde kamp yapmak isteyenler için ideal bir yer olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Karavan Kampı sizleri bekliyor.

25 karavan kapasiteli olan kamp alanı içerisinde çadır kurmak ve mangal yapmak isteyenler için müsait alanlar mevcuttur.

Hemen kamp alanı yanıbaşında çocuklarınız ile birlikte faydalanabileceğiniz kum plajları, Karadeniz’in mavi sularının verdiği huzuru içinizde hissettirecek bir ortam, su kayağı öğrenme ve yapma imkanı, yüzme havuzu, aqua park, plaj voleybolu gibi çeşitli aktiviteleri yapabileceğiniz bir yaşam alanı.

Alışveriş merkezine 500 metre, marketlere 150 metre mesafede olan Samsun Karavan Kamp tesisinde yirmidört saat güvenlik görevlisi, kablosuz internet,sıcak su, duş ve tuvaletler, karavan park kısımlarında elektrik mevcuttur.

Kurtuluş savaşının başladığı 19 mayıs şehrinin bir simgesi olan Atatürk ve arkadaşlarının milli mücadeleyi başlatmak için Samsun’a geldikleri Bandırma gemisi müze olarak sergilenmektedir, hemen 100 metre yakınınızda ziyaret edebileceğiniz önemli tarihi mekanların başında gelirken, 1 km uzaklıkta olan Kurtuluş yolu, Etnografya müzesi, Gazi müzesi, Kent müzesi, Samsun’un sembolü olan Atatürk anıtı ziyaret edebileceğiniz kamp alanına yakın önemli tarihi mekanlardır.

Samsun şehir merkezine 3 km uzaklıkta sahil şeridi güzergahında, Belediye evleri sahil yolu yakınındadır,tarihi Bandırma gemisinin hemen yanıbaşında olan kamp, Sukay Su Kayağı Tesisi ile aynı alandadır.

Samsun – Ordu uluslararası kara yolunun çok yakınında olması her yönden gelen kampçılar için kolaylık oluşturmaktadır.

Koordinatlar: N 41°16’16″ E 36°22’17″

sıcak duş,elektrik,kablosuz internet dahildir.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing