Hostelimiz yalnızca uygar insanlara, doğaya saygısı olan , çevre bilinci olan konuklara açıktır. Okuyan, düşünen üreten dostlarımızı bekliyoruz. Doğa sevgisi olmayan bireyde insan sevgisinin olmayacağına inanıyoruz. Binlerce yıllık uygarlık geçmişinin mirasını günümüze kadar saklayan bu eşşiz coğrafya üzerinde, üstünde yaşadığımız toprağın tüm insanlığa ait olduğunun bilincinde olarak , doğal yapıyı bozmadan da yaşam alanlarının var olabileceğini kanıtlamak için varız. Ülkemizin , sahillerinin , ormanlarının turizm adına hızla betonlaştırıldığı süreçte, alternatiflerin varolabileceğini hostelimize geldiğinizde göreceksiniz..

Plajda hostelimize ait , ücretsiz yararlanabileceğiniz şezlong ve güneşlikler, Adrasan’da denizle ormanın buluştuğu noktadayız.Tüm konaklama birimlerimiz ağaç kütüklerinden inşa edilmiştir. Mimarimiz, hostel’in bulunduğu doğa ile içiçe geçmiş, birbirini tamamlar niteliktedir. 20 farklı büyüklükte hepsi banyolu ve balkonlu konaklama birimimiz var. Kondisyon parkuru, basketbol , voleybol sahası hostelimiz içinde özgün yapısı ile yer almaktadır. Tarihi Likya yolu üzerindeyiz. Dileyen konuklarımızın dalış, olta avcılığı ,günü birlik tekne turları, doğa ve ören yürüyüşleri gibi etkinliklere katılmasını sağlıyoruz. Sebzelik ve fidanlarımızı sulamak için kullandığımız, göz havuzumuz… Farklı formatlarda, yemek ve oturma grupları hostelimiz içine serpiştirilmiştir. Dileyen konuklarımız, diledikleri tarzda, ızgara yapabilir.

  • Türkmen kilimleri serpiştirilmiş ahşap köşklerde yer minderleri, hamaklar, tomruk oturma grupları,
  • Ahşap sundurma korumalı sandalye ve masalar, kütük salıncaklar,
  • Kitap okuma köşeleri,
  • Kamp ateşimiz her akşam yanar.
  • Tavla, satranç köşeleri.

Denizin iyotlu kokusunu ormanın zenginleştirdiği oksijen ile birlikte içinize çekerken , ağaçların sessiz çığlıklarını duyacak , binlerce yıllık anadolu uygarlıklarının bize miras bıraktığı tarihi dokuyu göreceksiniz. Kirletilmemiş ve dingin maviliği ile Adrasan Koyu cenneten bir köşe. Kiminin ortasından ağaç gövdesinin geçtiği kütük evler Konuklarımız, hostelimizde kendi evlerindeymişcesine rahat davranabilir, mutfağımızı kullanabilirler hostelimiz self servistir.Tüm konuklarımıza sabah kahvaltısı, akşam yemeği. Kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. 4000 metrekarelik alan üzerine kurulu işletmemiz; yaz boyunca Adrasan’ın bir başka güzel olduğunu, Adrasan’ın tüm doğal güzellikleri ile yeryüzünün bozulmamış, kirletilmemiş az sayıda coğrafyadan biri olduğunu konuklarına göstermek için heycanlıyız.

Yağmurun çam ormanları ile buluştuğu, toprakla selamlaştığı mevsimde bir başka, güneşin denize ışıltısını ,sıcaklığını sunduğu mevsimde bir başka…. Görülesi değil yaşanası topraklar… Çam ağaçlarını ve keçi boynuzu ağaçlarının altında çadır alanımız mevcuttur.

Elektrik,su,wc,duş hizmeti verilmektedir. Karavanıyla gelecek olan konuklarımıza da aynı hizmetler verilmektedir.
Dağ evi, orman evi, çiflik evi , yayla evi, deniz evi, köy evi,niteliklerini taşımaktayız.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing