Doğal güzelliği ve mis gibi havasıyla her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Trabzon da adını en çok duyduğunuz restoran şüphesiz Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı!

Adımızı, dayımızın bıyıklarından aldık ve meraklısına restoranımızın kapılarını ardına kadar açtık. Sizleri güler yüz ve lezzetli menülerimizle karşılıyoruz. Oldukça geniş alana kurulu restoranımızın yeşilliklerle dolu bahçesinde mis gibi havayı içinize çekebilirsiniz. Zengin menülerimiz ve yöresel tatlarımız Trabzon’un zenginliklerini sofralarınıza getirmektedir. Açıldığımız günden beri bünyemizde binlerce misafir ağırladık ve hepsini memnun şekilde uğurladık. Ailenizle vakit geçirmeye uygun, çocuklarınız için geniş alanları bulunan restoranımız sürekli uğrak yeriniz olacak.

Evinizin konforunda ve anne eli lezzetinde hazırladığımız öğünlerimize sevgimizi ve samimiyetimizi de katıyoruz. Kullandığımız malzemeleri doğal olarak bahçemizden sofralarımıza taşıyoruz. Büyük bir titizlikle gerekli mutfak kontrollerimizi yaptırıyor ve sizlere tertemiz bir hizmet sunuyoruz. Hizmette şeffaflıktan yana olan firmamız, misafirlerinin isreği doğrultusunda restoranımızın her köşesini ziyarete açmıştır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilmek için belli kanıtlar arayabilirsiniz ve aradığınızı kesinlikle firmamızda bulacaksınız. Büyük bir aile olan Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı sürekli büyümeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve iletişim adreslerimiz için web adreslerimizden yararlanabilirsiniz. Rezervasyonunuzu önceden oluşturarak işinizi garantiye alın.

Restoranımızın konumuna yakın kamp alanları ve karavan duraklama noktaları bulunmaktadır. Çıktığınız tatillerde yolunuz Karadeniz’in incisi Trabzon’a düşerse mutlaka bizleri ziyaret edin.

Yorumlar

Fiyatlar uygun temiz güzel ve yaz aylarinda gidecekler için buz gibi serin.. cadir kamp alanı sıkışık olmayan bir mekan özellikle çocuklar icin eğlenceli bir mekan pala dayı espirili harika bir insan tüm personele teşekkürler.
Meftun Akçaygeçen hafta içinde
Pala dayı seni tesadüfen bulduk livera diye yola çıktık karşımıza rezalet bir yer çıktı ne yapacağız diye düşünürken maçka merkezde tanıştığımız taksici Emrah Allah ondan razı olsun bize evde buldu ama önce pala dayının oraya bi bakın sonra evi düşünün dedi senin bizi karşılaman bize yer göstermen fiyatlar bize çok güzel geldi herkese şiddetle tavsiye ediyorum hem ekonomik hem kaliteli güvenli bir yer biraz duş ve wc tadilatiyla 5 yıldızlı otel konforu yaşar insanlar çadırda herşey için teşekkür ederiz
murat kolgeçen hafta içinde
Sümelaya çıkarken kahvaltı yaptık. Tüm Karadeniz'de yediğim en iyi kuymak bal ve kahvaltıyı dı. Harika bir işletme kahvaltı için mutlaka yolunuzu buraya düşürmelisiniz.
Nimet Ulucangeçen hafta içinde
Bu değerlendirmeyi kampçılık için yazıyorum zira restoranını kullanmadım. Kamp için çok uygun bir yerde ve manzarası gayet güzel. Pala dayı da çok yardımsever, samimi ve güler yüzlü biri. Yemek yaparken bize lazım olan her malzemeyi verdiler sağolsunlar. Tuvalet ve duş gayet temizdi eski yorumlara aldanmayın çünkü telafi etmişler. Genel olarak benim beklentilerimi gayet karşıladı.
Onur Doğrubir hafta önce
Dayı sen harika bir insansın bize müşteri değil misafir gibi davrandın sadece wc ve duşu da bi değiştirirsen on numara bir yer olacak ve kötü yorumlar gerçek dışı kahvaltı da mükemmeldi yolumuz oraya tekrar düşerse tekrar uğramaya bir yerimiz var diyorum herkese tavsiye ederim calisanlari da gayet güler yüzlü ve ilgiliydi
Emine Kolgeçen hafta içinde

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Restoran:Var
  • Tuvalet:Var
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

    Claim This Listing