Nil Campinge Hoşgeldiniz.

Biraz keyifli olsun istedik; çok mu olduk?

Neden Biz ?

Çünkü keyfiniz dile gelecek,samimiyetimiz her geçen gün çoğalacak,kahvaltılarınız yeşil kokacak,akşamlarınız odun ateşi..

NİL KAMP; Dünya’nın oksijen bakımından en zengin ikinci lokasyonu olan Kazdağları’nın eteklerinde yer alan denize sıfır konumda Küçükkuyu Assos yolu 5. Km’de yeralmaktadır. Deniz doğa ve oksijeni bir arada bulabileceğiniz çeşitli çadır ve oda seçenekleriyle huzur ve sessizlikte ruhunuzu dinlendirmeye bekliyoruz sizleri. Yenilikçe ve dinamik hizmet anlaşımız tatilinizin en iyi şekilde geçmesine olanak sağlayacaktır..

Zeytinler arasında kurulmuş çadırlar, denize sıfır konumdaki kamp alanımız kendine has deniz ve iskelesiyle kamp ateşinizi daha da alevlendirecektir.

Misyon Ve Vizyonumuz

Tatil insanların huzurlu bir şekilde normal yaşantılarından uzaklaşmasına ve kendi iç dünyasına dönmesine yardımcı olan bir aktivite olarak nitelendirilmektedir. Doğa ve sessiz bir ortam ise bu tatilin etkilerini daha kalıcı ve uzun yapacaktır. Bu sebeptendir ki şehir hayatının etkilerinin en kısa zamanda yok olması amaçlanmaktadır. Çadır ve deniz doğa ile iç içe olmak için bulunmaz bir ikilidir. Nil Kamp deniz ve doğanın içe içe olduğu bir ortamda sizlerin şehir hayatından uzaklaşması için huzurlu bir tatil sunuyor size. Genç, Yenilkçi ve Dinamik bir hizmet anlayışını görev edinmiş ve siz misafirlerimize bunu en iyi şekilde tatiliniz boyunca hissettirecek olan güleryüzlü personelimizle sizleri bir aile ortamına davet ediyoruz.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing