Misi Karavan Kamping’in belki de gerçek ev sahipleri huzur, sessizlik, ateş ve çok daha fazlasıdır.

Tavla oynayıp, gölgede bir şeyler içmek isteyebilirsiniz.

Doğa manzarasıyla sakinleşip, kitap okuyabilirsiniz.

Dilediğiniz pek çok aktivite için kampta keyifli yerler bulunmaktadır.

Misi Kamp Karavan Tesisleri WC, duşlar, lavabolar, sıcak ve soğuk su, mutfak (karavan ve çadır alanlarında ayrı ayrı), çamaşır yıkama, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır. Su için su sayacı yoktur. Sosyal tesis, Çocuk oyun parkı,dere kenarı dinlenme terası, çadır alanı ve diğer alanlar çimlenmiş olup karavan park yerleri ise çim taşları ile yeşillendirilmiştir. Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Misi Kamp Karavan Tesisleri’nin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmış olup ana giriş haricinde acil durumlar için ana caddeye açılan bir kapı mevcuttur. Kamp alanı 2 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır.

Misi Kamp Karavan Tesisi, 34 parsel 7x7m.= 49 m2 ve 6 parsel 14×7 m.=98 m2 (otobüs tipi büyük araç veya 2 araç olabilir) 46 araç çok rahat konaklama imkanına sahip. Sıkışık günlerde ise kapasite 85-90 karavana çıkabilir. Yeni çimlenen çadırlı konaklama alanı yapılacak ilaveler ile 30- 40 çadırlı üniteyi barındırabilecek kapasitede.

Misi kamp ve karavan tesislerinde: WC, duşlar, lavabolar. Sıcak ve soğuk su, mutfak (karavan ve çadır alanlarında ayrı ayrı), çamaşır yıkama, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır. Su için su sayacı yoktur. Sosyal tesis, Çocuk oyun parkı,dere kenarı dinlenme terası, çadır alanı ve diğer alanlar çimlenmiş olup karavan park yerleri ise çim taşları ile yeşillendirilmiştir. Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Tesisin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmış olup ana giriş haricinde acil durumlar için ana caddeye açılan bir kapı mevcuttur. Kamp alanı 2 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır.

Nilüfer Belediyesi, bugüne kadar tesis olmadığı için Avrupa Kamp ve Karavancılar Federasyonu’nun haritalarıyla,karavan tatilcilerinin güzergâhında olmayan Bursa’yı, bu alanda en gözde uğrak yeri haline getirecek bir projeyi hayata geçirerek büyük bir eksikliği giderdi. Gümüştepe Mahallesi’nde 12 dönüm üzerinde yapılan Bursa’nın ilk kamp ve karavan alanı, geniş imkânları ve doğal güzelliğiyle karavan tutkunlarına ev sahipliği yapıyor. Gümüştepe Mahallesi’nde halı sahanın yanında bulunan 12 dönümlük alanda yapılan düzenlemeyle bölgeye 70 metrekare idari bina, 360 metrekare sosyal tesis, içinde yemek pişirme, çamaşır yıkama, duşların, tuvaletlerin olduğu 154 metrekarebüyüklüğünde bir bina, karavan park alanları ve çadır kamp alanlarıyla 70 karavan kapasiteli dört dörtlük bir tesis kazandırıldı. Tesisin en önemli bir diğer özelliği ise, çocuklarını kampçılık ve doğayla tanıştırmak isteyen ailelerin,güvenli bir ortamda burada kamp yapmasını sağlayacak olması. Dünya standartlarında planlanan parkta kampçıların enerji ve haberleşme ihtiyaçlarının karşılanacağı ünitelere de yer verecek olan Nilüfer Belediyesi, Nilüfer Çayı yanında düzenlenen karavan kamp alanı ile yerli ve yabancı karavancıları Bursa’ya çekiyor.

Yorumlar

1 İnceleme - Misi Kamp Karavan

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing