Kamp
  • Kampingler
Nerede

Karatay Belediyesi’nin ücretsiz olarak elektrik, su, tuvalet ve duş imkanlarından faydalanılabilecek karavan park alanı.

Duş ve tuvaletleri oldukça temiz. Ücretsiz olarak 3 gün kullanabiliyorsunuz. Hemen yanında Karatay Şehir Parkı var.

Yorumlar

karavanınız için ücretsiz elektrik ve su alabileceğiniz, 3 gece konaklayabileceğiniz oldukça kullanışlı ve temiz bir karavan parkı. emeği geçen herkese teşekkürler. diğer belediyeler de örnek alsa güzel olur.
mustafa tekelibir ay önce
Güvenli, kullanışlı gayet su, elektrik, sıcak Su lavabo tuvalet ve hepsi ücretsizdir Karatay belediyesine teşekkürler bu güzel hizmetleri için
Copyser Teknik Servisgeçen hafta içinde
Duş wc elektrik ücretsiz. Gelen ziyaretcilerin %80 i yabancı. Karatay üniversitesinde okuyorum her zaman karavan parktayım yolunuz düşerse çayımı içmeye beklerim 😊 🐾
Ozan Avşar2 ay önce
Harika bir misafirperverlik örneği. Bir gece kaldık. Su , duş, wc, elektrik var. Üstelik ücretsiz. Çok teşekkür ederim böyle düşünenlere.İnce bir fikir.
Osman Ünlü6 ay önce
Belediyeciliğin en iyi olduğu nadide şehir konyadan günübirlik misafirlerine hizmet eden tesis. Başka örneği var mıdır biliyorum ama ince düşünülmüş, emek harcanmış. Mekan tamamen ücretsiz. Yanıbaşınızda bulunan elektrik, su, wc ve duş imkanı sunuyor. Emeği geçenlere teşekkür eder diğer belediyelere örnek teşkil etmesini temenni ederiz.
Filiz Ozbek7 ay önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

    Claim This Listing