İzmir Menderes ilçesi Özdere mevkii nde bulunan bu çadır kampı sahil şeridine paralel olarak 22 hektarlık bir alanı kurulmuştur kızılçam meşe ağaçları ve bir çok bitki örtüsüne sahiptir üç bölgeden oluşan kayalık koyları kendi doğal güzelliği ile kayalık plajları ve 14 evler sahiline bağlanan bir kilometrelik kum/sahil bendiyle ziyaretçilerine unutulmaz zaman geçirmesine yardımcı olur İzmir adnan Menderes Havalimanı’na 50 km mesafede mesire alanında günlük 5000 ziyaretçi ve 200 çadır kapasiteli çadır kiralama bungalov ve karaman çadır yeri hizmeti vermektedir.Alan içerisine yerleşmiş olan marketten her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi et balık restorantında bölgenin en iyi aşçıları ile hazırlanan lezzetli kahvaltı öğlen ve akşam yemeği ile keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 • Bungalow ve Çadır Yerlerimiz ile Gece Konaklama İmkanı
 • Bölgedeki En İyi Şeflerinin Elinden Leziz Et ve Balık Restorantı
 • Tertemiz Mesire Alanı ve Piknik Masalarında Mükemmel Mangal Keyfi
 • Kum Plajı, Şezlong İmkanı ve Masmavi Denizi ile Eksiksiz Bir Yaz Tatili

Orman Yolu
Mangal Alanı / Yürüyüş Yolu

Tesizimizin giriş kapısından itibaren yol boyunca Çam ağaçlarının arasında bir kilometrelik keyifli süren yolculuktan sonra kamp ve günübirlik mesire alanına ulaşabiliyorsunuz.

Kamp ve Bungalow Alanı
Konaklama ve Çadır Kampı

İster kendi çadırınızla, isterseniz bizim çadırımızla çadır keyfini çıkarabilirsiniz.Çadır size göre değilse içerisinde lavabo, televizyon, buzdolabı ve yatağıda bulunan bungalow evlerimiz de sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Elektrik İmkanı
Yer Yatağı Hizmeti
Aydınlatma Hizmeti
Market Alışverişi
Denize Yakınlık
Klima Hizmeti

Yılmaz’ın Yeri
Et ve Balık Restoranı

Bölgenin en iyi şeflerinin pişirdiği taze ve lezzetli balıkları, eşsiz deniz manzarasına karşı mutlaka denemelisiniz.

Alkollü İçecek
Kredi Kartıyla Ödeme
Size Özel Servis
Deniz Manzarası

Mesire Alanı
Mangal Yeri ve Piknik Masaları

Orman’ın içinde, denizin hemen kenarında yer alan, tertemiz çevresi, geniş bir alanda mangal keyfi için adresiniz Kalemlik Orman Kampı olmalı…

Geniş Orman Alanı
Et ve İçecek Marketi
Bay – Bayan Tuvalet
Temiz ve Bakımlı Çevre

Plaj
Deniz, Kum ve Güneş

Son olarak, kum plajı berrak denizi ile İzmir’in en güzel yerlerinden birisi olan denizimize varıyorsunuz. Tesisimiz de üneşlenebileceğiniz, ardından duş alabileceğiniz kabinler gibi sizi rahat ettirecek imkanlara sahiptir.

Güvenli Sahil
Duş İmkanı
Aile ile Tatil Rahatlığı

Yorumlar

Kamp alanı tamamen görüldüğü gibi çam ağaçları ile kaplı. İsterseniz kendi çadırınız la isterseniz de tesis e ait çadırlarda kalabiliyorsnz. Günün çok kısa bir saati çadırınız güneş alabilir. 60 TL verdik, 50 TL de araç için aldılar bir kerelik dediler. Yakında market carrefur, a101 var gidip eksiklerinizi alabilirsnz. Günlük o alana ait fotoğraflar paylaşıyorum. Buzdolabı var birden fazla gayet yeterli. İçine alkol dahil her şey konabiliyor. Hemen buzdolabının solunda bulaşık yıkama böppmp ve bir üst basamakta da mangal yakabileceğiniz alan mevcut. Tuvaletler idare eder. Bu salgın sürecinde en azından sabunu bu kadar sulanırmasanz çok iyii olurdu. Tuvalet kağıdınızı da yanınızda getirin o da yok. Araba ile içeri giriliyor. Çadır alanının hemen alt bölümüne park edebilrisnz gölge. Size geldinizde lamba veriyorlar bize vermeyi unuttular ama ihtiyac da hissetmedik gayet yeterli ışık vardı. elektrik prizleri mevcut şarj edebilirsnz telefonunuzu vs. Fotoğraflarda çektiğim banklar da her çadırın yanında var masa sandalyemz olduğu için kullanmadık biz. Denize 100 mt mesafe de yaklaşık olarak. Boyu kısa olan biri bile kendini dev hissedebilir çok sığ uzunca bir süre yürüyorsunuz suyu çok ılıktı . Bu arada hamağınz varsa kesinlikle getirin derim Günbatımına yemeğinizi yemek isterseniz deniz kenarındaki bankaların olduğu alanda da masalar mevcut orada da yemeğinizi mangal da yapıp yiyebilirsnz 😊
seher bostancı3 hafta önce
Güzel sakin bir yer giriş ücreti araç 50 tl çadır yerleri 60 tl ayrıca değişik yerlerde ücretler farklı elektirik ortak kullanım buzdolabı ve duş lavabo var ancak tuvalet kağıdınızı ve sıvı sabununuzu yanınızda getirin bu dönemde hijyen açısından daha iyi olur personel gayet iyi ilgileniyorlar denizi de güzel sığğ bi suyu var market var kamp alanında ayrıca dışarı çıkıp yürüme mesafesinde 101 ve carfursa var yani aile için ideal bir yer tavsiye ederim.
Ömer Yardımcı2 hafta önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

 • Plaj:Var
 • Çocuk Parkı:Var
 • Mangal & Ateş:Var
 • Restoran:Var
 • Duş:Var
 • Tuvalet:Var
Tümünü göster
 • Su:Var
 • Elektrik:Var

Claim This Listing