Kamp
 • Kampingler
Nerede

Yeşil ve mavinin birleştiği Karadeniz’in incisi Caka Plajında çadır ve karavan park. Piknik ve Kamp alanı hizmeti.

 • Wc
 • Duş
 • Kabin
 • Otopark
 • Wifi
 • Elektrik
 • Masa
 • Mangal
 • 7/24 Güvenlik
 • Kamera Sistemi

Yorumlar

Geçen sene gelmiştik ilk kez günübirlik. Sanırım haftasonu olduğu için oldukça kalabalıktı. Bugün yine gittik. Öğleden sonra ve hava kapalı olmasına karşın deniz çok iyiydi. Işletme temiz ve mütevazı. Giriş 25TL, kendi getirdiğiniz yiyecek ve içecekleri tüketebiliyorsunuz; bu oldukça samimi. Günübirlik kahvaltı ile günü açıp mangalla kapatabileceğiniz çok dingin bir sahil (mangal da veriyorlar sanırım). Öğleden sonra adeta düğün ortamında bir 45 dakikalık oyun havası eşliğinde horon tepildi ve İzmir Marşı ile gün kapatıldı (bugüne özeldi sanırım, çok neşeli bir grup vardı). Bunun dışında yüksek sesli müzik yok, gazetesini okuyan, bilgisayarında takılmak isteyenler için ağaçların gölgesi altında bir ortam. Kısacası yılda bir Ordu'ya gelip birkaç hafta kalan bir kişi için uygun bir kaçış sahası. Biz hep günübirlik gittik ama kalmak isteyenler için çadır hizmeti de veriyorlar. Önümüzdeki hafta sonuna kadar yağışĺı olacakmış buralar ancak fırsat bulabilirsek bir iki kez daha gitmeyi planlıyoruz (Ordu'da Karşıyaka ortamı arayan benim gibi Egeliler için ideal). İşletmecilere teşekkür ederim; umarım hep böyle kalır.
Umut Yeşilyurt7 ay önce
Genel olarak güzel bir isletme. Sahipleri ilgili Denize karşı ağaçlar altında kamp yapma imkanı sunuyor. Eğer burasi doluysa yan işletme olan yali camp a gidebilirsiniz. Aynı hizmeti veriyorlar. eksikleri Kanalizasyona karışan bir duş sistemleri yok. Sıcak su yok. Gecelik çadır başı ücret 75 tl It is a nice place You can pitch your tent under trees, in front of the sea. If this place is occupied you can go to Yalı camp which is just next to gölge camp. They offer the same service Cons: they do not offer hot water and shower connected to sewage. Price: for one tent 75 tl per night
kamil urgun7 ay önce
Sahili cok guzel kopek yok wc hizmet cok iyi elektrik var biraz daha cimen olsa yağmurda da camur olmaz fiyat 70 tl cadir icin biraz dusuk olsa cok daha iyi olur
Alper ERDOĞAN6 ay önce
Selcuk bey, ailesi ve calisanlarina cok tesekkur ederiz. Kamp isletmesinden beklenebilecek tum hizmet güleryüzle, veriliyor. Gürültü, patirti yok. Doğaya, insana saygili bir isletme ve misafirleriyle birlikte son derece güvenli bir kamp. 4 kisi bir karavan, bir cadir konakladik, ucret 140tl. Tuvalet temizligi ve hijyeni icin ellerinden geleni fazlasiyla yapiyorlar bence yeterli. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çok güvenli bir yer. Sahibi gerçekten çok ilgili ve iyiydi. Yeri zaten çok güzel ve huzurlu. Sadece duş için sıcak su yok. O biraz sıkıntı. Onun dışında kesinlikle tavsiye ederim.
Esra Kilic7 ay önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Claim This Listing