Dereli Camping tarih, deniz ve kumun kesiştiği bir mekan. Dereli Efes Selçuk 30.000 m² karelik bir alanda 47 oda serpiştirilmiş. Zengin Türk mutfağını sunan bir restaurant, camp alanı ve küçük bir market ile hizmet vermekteyiz

Şehrin gürültü ve kalabalığından uzak, göz alabildiğine deniz, kum ve sessizlik.

Doğa ve sessizlik arayanlar, sadece kendini ve denizi dinlemek isteyenler ya da Ege’nin antik kentleri gezmek isteyenler için ideal bir durak.

Her bir odanın kendine ait küçük bir terası bulunmaktadır, odalar denize sıfır kumun bittiği noktada başlamaktadır.

Terasınızdan görüntü; zakkum, palmiye, kum ve deniz. Odalar sade döşenmiştir, klima, telefon, televizyon bulunmamaktadır.

Ancak odalar ağaçların arasına gizlenmiş olduğundan sıcak yaz akşamlarında bile herzaman esen bir deniz esintisiyle yine de serindir.

Restaurantımız zengin türk mutfağını özellikle hergün taze hazırlanan meze ceşitlerini basarılı bir sekilde sunmaktadır.

Taze balık ürünleri, ızgara çeşitleriyle, lahmacun, pide ve pizza ile restaurantımız çok yönlüdür. Hiçbir ürün hazır alınmaz,

patates cipsi bile elle hazırlanır. Menüleriniz her akşam bir garson ile birlikte kendi damak tadınıza göre seçilir. Açık büfe yoktur, animasyon yoktur.

Her akşam üstü farklı renklere bürünen gün batımı görülmeye değerdir.

Otelimiz, İzmir’e 75 km, İzmir hava alanına 60 km, Efes Antik Kent’e 5 km uzaklıktadır, Selçuk’a 7 km Kuşadasına 15 km, Sirince’ye 15 km.

Bizleri Pamucak sahilinde bulabilirsiniz.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing