Yıllar yılı Türkiye’de Kamp ve kamp hizmetleri alanında edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda, Çubucak Orman Kampı, kamp ve kampçılık alanında geniş yelpazeli profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Muğla’nın Marmaris ilçesinden Datça’ya giderken 23. km’de Hisarönü Körfezi kıyısında Çubucak Orman içi kamp ve karavan alanını göreceksiniz.Orman örtüsünün çeşitlilik gösterdiği alanda 1000 metrelik kıyı şeridi var.Kamp alanında çadır ve karavan ile konaklama yapabilirsiniz. Aynı zamanda günübürlük girişlerede müsait olan Çubucak orman kampında, su, elektrik, telefon, internet ve kanalizasyon alt yapısı var.Günlük ihtiyaçlarınızın pek çoğunu karşılayabilir, spor, eğlence aktivitelerine yönelik etkinliklere katılabilirsiniz.

Çubucak Orman Kampı aynı zamanda harika bir Kamp alanıdır. Masmavi koylarıyla gözlerinizi güzelliğiyle kamaştıran Hisarönü Körfezi’ne nazır kamp yapabilmek herkesi harika hissettirir. Karavanlarınız içinde 24 saat içinizin rahatlığı ile konaklayabileceğiniz güvenli bir alandır. Doğasıyla ve mis gibi çam ormanıyla insana yaşama sevinci veren Çubucak, sizleri bekliyor.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde Datça yolu üzerindeki Çubucak Orman Kampı aileniz ile birlikte harika bir hafta sonu organizasyonu yapabilmek için mükemmel bir yerdir. Bölgede Mangal yakmaya resmi olarak izin verilen tek milli parktır. Çubucak tüm yıl boyunca açıktır.

Çubucak Orman Kampı Muğla ili Marmaris ilçesine bağlı ve Marmaris-Datça yolunda bulunmaktadır. Tesisimiz yüksek kapasitesiyle ortalama kamp alanlarından büyüktür. Tesiste restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı bulunmaktadır.
Tesisin hemen karşısında her sabah köylüler tarafından küçük bir pazar yeri kurulur. Taze sebze ve meyveleri buradan edinebilirsiniz.
Tesisin marketinde mangaldan, deterjana yoğurttan piknik tüpüne bir çok malzeme mevcut. Denizi dalgasız ve sakindir.
Tesise günübirlikçiler için bir bölüm var ve orada pikniklerini yapabiliyorlar.
Çubucak Orman Kampı’nda çöpler günlük olarak toplanmaktadır. Karavan ve çadır alanları genel olarak birbirinden ayrılmıştır.
Tesiste kamp sakinlerinin kullanımına açık temizlik ve bakımları rutin olarak yapılan Wc, duş, bulaşıkhane gibi alanların bulunmaktadır. Kafeterya bölümünde kablosuz internet mevcuttur.
Her saat başı tesisten Marmaris ’e ve Marmaris’ten tesise dolmuş var. Taksiyle gitmek isterseniz de çok yakında bir taksi durağı mevcut.
Tesise gitmek için Marmaris otogardan Hisarönü dolmuşlarına binmeniz gerekiyor. Bu dolmuşlar sizi tesisin önünde indiriyor. Özel aracınızla gitmek için Marmaris-Datça yolundan devam ederseniz tesisin hemen yanından geçiyorsunuz.

En kısa süre içerisinde görüşmek üzere !

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing