Ege’nin kuzeyinde kalan bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitemizi yükseltmek, üretmek ve geçimimizi sağlamak amacıyla işletmeye başlamış olduğumuz Gargara’da kamp severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Yapılan her şeyi doğanın özüne sadık kalarak, doğaya ve hayvanlara saygılı bir biçimde planlıyoruz.

Gargara Kamp’ın bitki örtüsü çoğunlukta zeytin, incir ve nar ağaçlarından oluşmaktadır. Kampımızda 6 adet farklı büyüklüklerde Çadır Ev, 3 adet Asma çadır ayrıca karavanı ve çadırıyla gelen kampçılar için kamp alanı bulunmaktadır.

Gargara Plajda Kuzey Ege’nin tertemiz kristal berraklığındaki suları sizi denize çağırır. Ahşap malzemeden el yapımı şezlonglar ve hasır şemsiyeler doğanın estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Gargara Terasda Cunda ve Midilli Adları manzarası eşliğinde yemeğin tadını çıkarıp sonrasında çardaklarda sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tavla, dama, satranç, jenga, dart, mini langırt gibi oyunlarla zamanı eğlenceye dönüştürebilir, ya da dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internet yararlanarak sosyal medya ve gündemi takip edebilirsiniz.

Gargara mutfakta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri veya bölgenin özenle seçilmiş doğal ve taze ürünlerini kullanıyoruz. Kendi ürettiğimiz hafif ve meyvemsi lezzetli doğal zeytinyağı, zeytin, ve gene kendi ürettiğimiz reçeller, kaz dağlarının doğal çam balı, yöresel üretim doğal süt ürünleri, bahçemizde yetiştirdiğimiz doğal sebzeler ve gene yörenin taze balıkları mutfağımızın önemli lezzetleri arasındadır.

Kendinize zaman ayırıp Gargara’ya gelerek şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp Doğada olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz, bunun için biz Gargara’dayız ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Yorumlar

Denize sıfır, doğası ve konumu güzel. Kamp girişinde otoparkı mevcut. Böylece kamp alanı sakin ve sessiz kalıyor. Çadır yerleri iyi seçilmiş ve zeytin ağaçları altında gölge oluyor. Covid tedbirlerini sıkı uyguluyorlar. Tuvalet ve duşlar temizlenip dezenfekte ediliyor. Sabah kahvaltı ve akşam yemeği veriyorlar. Şu an covid nedeniyle ortak buzdolabı vermiyorlar. Elektrik çadır kenarına kadar veriyorlar ama kendinizin uzatma kablosu götürmeniz lazım. Çalışanlar kamp sahibi ve yakınları olduğu için dikkatli ve çözüm odaklı davranıyorlar. Deniz muhteşem. Öğleden sonra biraz dalga oluyor. Sahil kendilerine ait gayet temiz ve şezlongları var. Kafa dinlemek, kitap okumak ve ay ışığında gece geçirmek için ideal bir yer. Daha ne beklenir ki..😊😊
muhterem toprak2 ay önce
Şimdi öncelikle şunu söylemek isterim kamp yapmaya gidip de animatör şakşakçılığı umarsanız hayal kırıklığına uğrarsınız üzülürsünüz yani zaten mevzusu bu temel kamp ihtiyaçlarınıza karşılık veriliyormu verilmiyormu burdan yürüyün ben söyliyim gereksiz çok ilgiliyiz boğuntusu yapılmadan ihtiyacımız olan herşeye anında çözüm aldık mesela ben çayı çok seven bi insanım ve çaydanlığımızı unutmuşuz rica ettik verdiler ne var bunda derseniz ölçüyü buradan alın derim çünkü adamlar orada restaurant ve kafede işletiyorlar vermeyen vermez uzatma kablosunu unutmuşuz söyledik hemen ayarladılar ki bu tarz çoğu işletmede ücretlendirme yaparlar yemeklerine gelince ben yönetici şefim alanım burası yani kahvaltıları güzel ve yeterli akşam yemekleri amaca hizmet ediyor ve lezzetleri gayet yerinde bu fiyatlar üzerinden denizi muazzam güzel pilaj için bi iki çalışma yapılabilir birde wifi siyal artırıcı düşünülebilir.Yani özetle kamp tatili yapmak isterseniz biçilmiş kaftan eylülde bi tur daha yaparım😎
Çok keyifli bi yer. Covid tedbirleri konusunda çok titizler. Tuvalet ve duşları da temizdi. Kahvaltı ve akşam yemeği gayet iyi, özellikle akşam yemeklerinin opsiyonel olması ile kahvaltıdaki incir reçellerine bayıldım 😉 Bizim bulunduğumuz dört gün boyunca hava rüzgarlıydı, dolayısıyla deniz dalgalı. O yüzden çok keyif alamadım denizden. Fakat bizden bir hafta önce orada olan arkadaşlarımız denizin çarşaf gibi olduğunu söyledi, biraz şansınıza galiba. Genel olarak bence gayet iyi, çok huzurlu bir kamp alanı.
Şahika İzgi2 ay önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Plaj:Var
  • Atık Su Boşaltma:Var
  • Restoran:Var
  • Mutfak:Var
  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
Tümünü göster
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

Claim This Listing