Ege’nin kuzeyinde kalan bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitemizi yükseltmek, üretmek ve geçimimizi sağlamak amacıyla işletmeye başlamış olduğumuz Gargara’da kamp severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı oluşturmaya çalışıyoruz. Yapılan her şeyi doğanın özüne sadık kalarak, doğaya ve hayvanlara saygılı bir biçimde planlıyoruz.

Gargara Kamp’ın bitki örtüsü çoğunlukta zeytin, incir ve nar ağaçlarından oluşmaktadır. Kampımızda 6 adet farklı büyüklüklerde Çadır Ev, 3 adet Asma çadır ayrıca karavanı ve çadırıyla gelen kampçılar için kamp alanı bulunmaktadır.

Gargara Plajda Kuzey Ege’nin tertemiz kristal berraklığındaki suları sizi denize çağırır. Ahşap malzemeden el yapımı şezlonglar ve hasır şemsiyeler doğanın estetiğini bozmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Gargara Terasda Cunda ve Midilli Adları manzarası eşliğinde yemeğin tadını çıkarıp sonrasında çardaklarda sohbet edebilirsiniz. İsterseniz tavla, dama, satranç, jenga, dart, mini langırt gibi oyunlarla zamanı eğlenceye dönüştürebilir, ya da dizüstü bilgisayarınızla kablosuz internet yararlanarak sosyal medya ve gündemi takip edebilirsiniz.

Gargara mutfakta kendi yetiştirdiğimiz ürünleri veya bölgenin özenle seçilmiş doğal ve taze ürünlerini kullanıyoruz. Kendi ürettiğimiz hafif ve meyvemsi lezzetli doğal zeytinyağı, zeytin, ve gene kendi ürettiğimiz reçeller, kaz dağlarının doğal çam balı, yöresel üretim doğal süt ürünleri, bahçemizde yetiştirdiğimiz doğal sebzeler ve gene yörenin taze balıkları mutfağımızın önemli lezzetleri arasındadır.

Kendinize zaman ayırıp Gargara’ya gelerek şehrin gürültüsünden ve alışkanlıklarından uzaklaşıp Doğada olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz, bunun için biz Gargara’dayız ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Yorumlar

Kaz dağlarının eteklerinde zeytin ağaçlarının arasında denize sıfır bir kamp alanı.Tuvelet, sıcak su,mutfak,buzdolabı hertürlü imkan mevcut.Çalışanlar ihtiyacınız bir durumda yardımcı oluyor.Gönül rahatlığıyla gidip tatil yapabilceğiniz bir mekan.
Efekan Tunçel9 ay önce
Her şeyiyle mükemmel
Sezginbir yıl önce
Bir çok kamp alanı gezdikten sonra geç bulduğumuz bir yer ama iyi ki bulmuşuz dediğimiz bir yer.Tuvaletleri,duşları,mutfakları sürekli temizleniyor.Bu yüzden çok güzel tertemiz çünkü..Benim için en önemlisi sıcak su var dedikleri duşta gerçekten sıcak suyun olması..Çevre tertemiz ve disiplinli bir yer.Yemeklerini tatma fırsatım olmadım ama eminim ki güzeldir...Tekrar tekrar gidebiliceğim bir yer..Tebrikler👏👏
Huzurlu, sakin bir kamp için doğru adres. Temizliğe önem verdikleri çok belli. Duş ve tuvaletler son derece temiz. Konaklamamızda yemek yoktu, o yüzden değerlendirme yapmıyorum. Denizi ve manzarası harika. Çadır alanları güzel. Tavsiye ederim...
Refik Yalçınkayabir yıl önce
Çok samimi çok sevimli bir yer. Deniz çok güzel temizlik çok başarılı fiyatı gayet makul
bora aktenbir yıl önce

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Kamping İmkanları

  • Plaj:Var
  • Atık Su Boşaltma:Var
  • Restoran:Var
  • Mutfak:Var
  • Duş:Var
  • Tuvalet:Var
Tümünü göster
  • Su:Var
  • Elektrik:Var

Claim This Listing