Karavan kampımız; köylülerin bir araya gelip kurdukları mandıra ve bunun başında bulunan Paşa lakaplı kişiden dolayı Paşamandıra ismini alan yeşilin ve huzurun başrolde olduğu Beykoz Paşamandıra köyündedir. Kampımız Kadıköy’e 43 km, Maslak’a 34 km, Çatalca’ya 80 km uzaklıktadır. Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanarak Riva gişesinden çıktığınızda, 6.5 kilometrelik, trafiksiz ve konforlu bir yoldan kampımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca 137 hat numaralı İETT otobüsü kampımızın önünden geçmektedir.

Kampımızın bulunduğu lokasyon itibariyle; bisiklet, koşu, yürüyüş, motor gezisi olanakları mevcuttur. Ayrıca kampımızdan çıkıp gezmek istediğinizde küçük bir balıkçı kasabası olan Riva’da veya Anadolu Kavağı’nda balık yiyip manzaranın keyfini çıkarabilir ya da Polonezköy Tabiat Parkı’nda yürüyüş yapabilirsiniz. Kampızın lokasyonunda yazın gidebileceğiniz bir çok plaj mevcuttur. Kampımızın cephesi Riva Deresine 220 metre olup 2 adet tekne ve bot için yanaşılabilir iskele alanı bulunmaktadır.Kendinize ait bot veya tekne ile direkt olarak denize açılabilir, balıkçılık ve benzeri hobi faaliyetlerinde bulunabilirsiniz.

Kampımız yaklaşık 15000 metrekare arazide bulunmaktadır. Karavanlar için ayrılmış toplamda 12000 metrekare alan ve 3000 metrekare otopark alanı mevcuttur. Kampımızda 84 karavan parsel alanımız bulunmaktadır. Her parselin kendine ait gri su gideri ayrıca temiz su ve elektirik bağlantı noktası mevcuttur. Kampımızda elektrik voltajı 24 saat takip edilmekte olup 220 volt sabit voltaj verilmektedir.

Kampımızın çamaşırhanesinde iki adet kurutma ve iki adet çamaşır makinası bulunmaktadır. 24 saat sıcak su bulunan duşlar, bay/bayan tuvaletler, karavan ihtiyaçları için mini market, çocuklara ayrılmış park alanı ve bir adet ortak alanımız mevcuttur. Kampımız 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir. Karavan ve araç giriş çıkışlarımız otomatik kapı sistemi ile sağlanmaktadır. Aydınlatma sistemi akşam otomatik olarak devreye girmektedir.

Kamp Kuralları

* Kamp alanına karavan giriş ve çıkış saatleri sabah  09:00 gece 21.00 arasında yapılacaktır. Bu saatlerin dışında giriş çıkış yapacak olan karavan sakinlerinin kamp yönetimine bildirilmesi gerekmektedir. (Özel durumlar dışında lütfen yönetimi bilgilendiriniz.)

* Kamp girişlerinde uygulanan kimlik bildirim sistemi (K.B.S) gereği kampımızı ziyaret eden tüm misafirlerimizin kimlik beyanı zorunludur.

* 18 Yaş altı çocukların ebeveynleri olmadan kampa giriş yapması yasaktır.

* Kamp alanı içerisinde ateşli veya ateşsiz silah bulundurulması yasaktır.

* Kamp alanı içerisinde motorlu tüm taşıtlar için azami hız sınırı 10 km’dir. Kamp alanına araç park etmek yasaktır. Araçlarınız için otoparkımız mevcuttur.

* Belirtilen alanlar dışında ateş yakmak yasaktır. (tüp gaz, odun, kömür vb.)

* Karavan alanı etrafında yapılacak peyzaj çalışmaları için kamp yönetiminden izin alınması zorunludur.

* Çöpler kamp alanının girişinde bulunan konteynırlara atılacaktır. Açık alanda çöp bırakmak yasaktır.

* İskelesi olan karavan sakinleri iskeleyi tente ile kapatamaz. Ateş yakamaz.

* Bot bağlamak için bulunan iki adet ana iskelenin amacı dışında kullanımı yasaktır.

* Kamp alanında çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapmak ve etkinlik düzenlemek yasaktır. Bilgilendirme dahilinde gerçekleştireceğiniz etkinlikler saat 24.00 ile sınırlıdır.

* Evcil hayvanlarınızın kamp alanına girmesine izin verilir. Serbest dolaşımı yasaktır.

* Tüm kamp alanı genelinde çocukların sorumluluğu ebeveynlerine aittir. WC ve duş kullanacak çocuklara ebeveynlerinin eşlik etmesi zorunludur.

* Kamp sakinleri kişisel ve değerli eşyalarından kendileri sorumludur. Kaybolan ve çalınan eşyalardan işletmemiz sorumlu değildir.

* Günübirlik misafirler ücrete tabiidir. Yetişkin 50 TL, 0-6 yaş ücretsizdir.

* Yukarıda yazılı kurallardan kamp sakinleri ve misafirleri sorumludur. Gerekli görüldüğü takdirde değiştirme hakkı işletmemize aittir.

Değerlendir ve İnceleme Yaz

Temizlik

Peyzaj

Güvenlik

Huzur

Seç

İncelemenizin en az 140 karakter uzunluğunda olmasını öneririz :)

Mesajınız başarılı bir şekilde gönderilmiştir.

Claim This Listing